Праздничный декор из искусственной хвои от производителя
Отзывы о компании HVOYA
Оксана Я.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Тетяна С.
Хорошо
Загалом все чудово! Якість товару - належна і все красиво зроблено. вже не вперше замовляю у магазині хвою, але з якихось причин замість 9 гілок, поклали 3 гілки, довелось перенести декорування для замовника, орієнтували, що посилку вишлють у понеділок. Я нагадала, мені підтвердили, і дійсно сформували посилку у понеділок, але відправлення було лише у вівторок о 16:00. Загалом у мене вийшла накладка по датам у 5 днів. Було не зручно перед замовником виправдовуватись. Проте, дякую за ввічливість та, що витрати за другу доставку взяли на себе. Замовлятиму у Вас і надалі та бажаю, щоб надалі не траплялося жодних перепон у роботі🤝
Аліна Д.
Отлично
Надія І.
Отлично
Мої побажання щодо термінів відправки були виконані. Продавець швидко відповів на запитання, був ввічливим та дружнім. Гарний сервіс! Рекомендую іншим :)
Каріна К.
Отлично
Ніна У.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Таїсія К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Марина Т.
Отлично
Таня
Отлично
Товар відповідає опису та фото! Доставка швидка. Качество краще ніж очікувалось🙂 Враження від покупки тільки позитивні)
Еріка Т.
Плохо
Замовляла білу литу ялинку, товар доставили швидко, але при розпаковці на нижньому ярусі не було однієї гілки..повертати вже не стала..але немприємний осад лишився..
Загалом все чудово! Якість товару - належна і все красиво зроблено. вже не вперше замовляю у магазині хвою, але з якихось причин замість 9 гілок, поклали 3 гілки, довелось перенести декорування для замовника, орієнтували, що посилку вишлють у понеділок. Я нагадала, мені підтвердили, і дійсно сформували посилку у понеділок, але відправлення було лише у вівторок о 16:00.
Загалом у мене вийшла накладка по датам у 5 днів. Було не зручно перед замовником виправдовуватись.
Проте, дякую за ввічливість та, що витрати за другу доставку взяли на себе.
Замовлятиму у Вас і надалі та бажаю, щоб надалі не траплялося жодних перепон у роботі🤝
Мої побажання щодо термінів відправки були виконані. Продавець швидко відповів на запитання, був ввічливим та дружнім. Гарний сервіс! Рекомендую іншим :)
Товар відповідає опису та фото! Доставка швидка. Качество краще ніж очікувалось🙂 Враження від покупки тільки позитивні)
Замовляла білу литу ялинку, товар доставили швидко, але при розпаковці на нижньому ярусі не було однієї гілки..повертати вже не стала..але немприємний осад лишився..